Zlato a bronz z Prahy a další neocenitelné zážitky

V sobotu velmi brzy ráno jsme s některými našimi závodnicemi vyrazily vlakem na závody do Prahy. Cesta v kupéčku se holkám velmi líbila a vše probíhalo dle plánu.

Začátek závodů byl trošku „hořký“, ale vše se v dobré obrátilo i přes to, že porota opět „nezklamala“. Vynikající výkon podaly nejstarší holky, kdy se sestavou Pomáda vybojovaly letošní již desátou medaili, tentokrát další zlatou. Bronz získaly naše nejmladší naděje – Bětuška a Nelinka. Skvělý výkon podala i fitnessová sestava kategorie 8-10 let, která se probojovala do finále mezi 6 nejlepších týmů! Zde musím dodat, že kvůli onemocnění Nelči se Markétka musela za dva tréninky naučit jejich sestavu. Tento nelehký úkol zvládla na jedničku, a tak mohly malé holky závodit. Pochvalu mají samozřejmě i Verča a Dorotka, i když Dorotka už ví, že v aeobiku se improvizace necení, a tak její přidaný „gymnastický“ prvek porotu moc nepotěšil:-D :-D Velkou pochvalu mají i velké holky, které jsem letos konečně zapojila do závodových příprav, a tak nejen že učesaly, namalovaly a nachystaly samy sebe, ale také připravily i nejmenší holky! Konečně se je na koho spolehnout a je tak zajištěn hladký průběh závodu bez stresu :-) Díky holky :-D

Po soutěži samozřejmě následovala obvyklá odměna ve formě MC Donaldu, který jsme navštívily na Václavském náměstí. Po vydatné večeři odjela většina dětí spolu s maminkou Nevařilovou vlakem domů, kdy cesta byla, jak jsem slyšela, opravdu veselá a uzpívaná, ale tak to má být a je to ta správná pozávodová atmosféra :-)

S Míšou a Vendou jsme zůstaly v Praze, protože v neděli holky čekal další závod. I přesto, že jsme šly spát brzy, v neděli jsme byly velmi unavené, protože sobotní den byl opravdu náročný. Přesto holky podaly ve velké konkurenci výborné výkony. Míši se bohužel ve finále nepodařila obhájit třetí nejlepší pozice mezi zúčastněnými finalistkami, ale i tak skončila na krásném šestém místě, s Vendou ve dvojici na místě sedmém. Zvládly jsme i zdravotní komplikace a vydaly se na příjemnou cestu domů se společností Student Agency, kde jsme měly občerstvení, vlastní obrazovky a další výhody spojené s cestováním.

Závody jsme zvládly, holky si přivezly další zážitky a zkušenosti, a to je to nejcennější :-) Víkend byl náročný, ale zároveň moc fajn :-)

Závod je spolufinancován z prostředků Zlínského kraje, děkujeme.

Fotky a videa najdete v galerii

 

Zpět