Víkend v Lounech

V pátek odpoledne vyrazila první část závodníků až do dalekých Loun, kde je čekal další závod. Druhá část závodníků odcestovala v sobotu ráno.

Obě skupinky jely vlakem do Prahy a z Prahy do Loun luxusním autobusem student agency, kde si holky vychutnávaly nadstandard – nápoj, vlastní obrazovka,….
Cesta byla velmi dlouhá, ale holky si ji náramně užívaly. Ještě víc než luxusní autobus si děti vychutnávaly cestování v „kupéčku“, kde si rozložily sedačky a „hověly“ si na „maxi letišti“ :-D

V sobotu závodila dvojice Nikča s Verčou, která ve velké konkurenci obsadila krásné 6.místo, a naši malí námořníci, kteří se opět zlepšili a posunuli se na super 9.místo. Jen podotýkám, že konkurence je na těchto závodech opravdu obrovská a všechny holky dosáhly krásných výsledků.

Holky byly nadšené i z ubytování – přenocovaly jsme ve dvou velmi pěkných hotelech.

V neděli bojovaly ve 2.výkonnostní třídě další tři sestavy. Na stříbrné medaile dosáhl juniorský fitness tým, na bronzové medaile dětský fitness tým a na úžasné 5.místo kadetský fitness tým. Dopoledne si nezávodící děti prošly Louny, stavily se na zmrzlinu a vychutnávaly si pohodičku :-)

Cesta zpět byla pro děti asi tím největším zážitkem – nebyl to ale luxusní autobus, který by holky tak zaujal, ale obyčejná kupéčka Českých drah :-D Holky byly napapkané (nechyběl tradiční mekáč za odměnu), rozložily sedačky, nakoupily v Lounech slizy a dováděly :-D

Když jsem večer přijela po celém náročném víkendu strašně unavená s pocitem, že ráno vstávám do práce, vybavily se mi šťastné děti, které si hlavně cestu z Loun opravdu užily, mají další zážitky k nezaplacení, najednou se dostavil pocit obrovské radosti z radosti všech zúčastněných dětí a moc dobře se mi usínalo :-)

Fotky a videa najdete v galerii

20180506_145558 FISAF Louny 5/2018
Zpět