Tábor/soustředění Nový Hrozenkov 2020

Letošní soustředění probíhalo v Novém Hrozenkově, konkrétně ve vesničce Vranča, kde jsme měli k dispozici prostorné zázemí hotelu Permoník.

Po příjezdu na tábor si děti zahrály seznamovací hry, rozřadily se do týmů, ve kterých po celý týden soutěžily, a trošku si zacvičily. Po večeři následovala vědomostní týmová soutěž.

Každé  ráno začínalo již tradičně rozcvičkou – běh, cvičení, hry, jóga (především pozdrav slunci :-D). Po snídani následoval tréninkový program, po obědě polední klid a opět tréninkový program. Jezdilo se na kole, běhalo se, trénovaly se sestavy, prvky, posilovalo se, cvičila se jóga i pilates,  hrály se sportovní hry a plnily disciplíny z naší táborové olympiády. Po večeři probíhal vždy večerní program – masterchef, karneval, diskotéka, summer party u bazénu, na které jsme se učili společný tanec, výroční oslava s dortem a šampaňským. Ve čtvrtek nás čekal výšlap na Kohútku a koupání spojené s jízdou na paddleboardu na Balatonu. I v pátek nám počasí přálo, tak jsme do dopoledního programu mohli zařadit koupání v hotelovém bazénu. Završením tábora bylo hledání pokladu, ve kterém byla pro děti ukryta nová klubová trička.

Celý týden jsme si pochutnávali na výborné kuchyni, ráno pro nás byly připraveny bohaté snídaně formou „švédských stolů“.

Samozřejmě nechybělo ani bodování pokojů, celotýdenní hry jako Nosál, „Kanadská noc“ a spousta dalšího… děti zkrátka neměly čas se nudit :-D

Za celý týden bylo rozdáno více než 200 diplomů a cen!

Děkuji paní Valové a Drobné za výborné buchty a sušenky pro děti, rodičům Schmiedovým za oplatky, rodičům Polanským za jablíčka, paní Polanské za pomoc s diplomy a tričky, děkujeme rodičům za melouny (bohužel nevím, od koho byly, ale ráda doplním :-D ) dále všem sponzorům – rodičům Schmiedovým, Intecormed s.r.o. a dalším rodičům, kteří nechtějí být jmenováni, nejstarším holkám za pomoc s malými dětmi  a hlavně všem trenérům za pečlivou přípravu před táborem a vzornou práci s dětmi na táboře. Děkuji i za všechny pozitivní zprávy od rodičů, což je pro nás trenéry nejhezčí odměna. Snad jsem na nikoho nezapomněla, pokud ano, neváhejte se připomenout a již předem se velmi omlouvám.

Všechny fotky najdete v naší galerii, videa teprve přidáme

 

Tábor/soustředění srpen 2020
Zpět