Tábor Prostřední Bečva

První srpnový týden jsme strávili v krásném prostředí Prostřední Bečvy. Počasí nám celkem přálo, nepršelo, avšak mohlo by být chladněji. Děti měly velmi nabitý program. Den začínal rozcvičkou, kde trenérky zařadily i hry a prvky jógy.

Dopolední a odpolední program byl zaměřen na rozvoj kondice dětí, jezdilo se na kole, posilovalo se, nacvičovala se obratnost a sestavy. Nechybělo ani koupání v bazénu, který byl součástí areálu. Každý den probíhala velká soutěž (talent show, karneval, miss příroda, havajská noc, honba za pokladem) a další menší hry a soutěže družstev. Celý týden se konaly i jednotlivé disciplíny  sportovní olympiády, za kterou děti získaly medaile a ceny.Ve středu jsme navštívili ranč, kde se děti povozily na koních a užily si velkou trampolínu a hřiště, večer potom opékaly špekáčky a zpívaly písničky za doprovodu kytary. Ve čtvrtek  si děti užily večerní koupání, které proběhlo v rámci havajské noci a stezku odvahy, kterou si celý týden žádaly. Malošci se do ní vrhli bez bázně, nejstarší holky se předem trochu bály, ale nakonec zjistily, že to vlastně nic nebylo :-D Za celý týden se rozdalo přes 80 diplomů.

Za zmínku stojí i výborné jídlo, na snídani švédský stůl, oběd i večeři si děti chodily přidávat. Největší pochvalu mají malošci, kteří zvládli celý týden bez jakéhokoli stýskání, zvládli v pohodě všechny vyjížďky na kole a stále prosili, ať tábor protáhneme o další týden :-D To je pro trenéry to největší potěšení, protože celý tábor zorganizovat, připravit všechny hry a program, děti pohlídat, nejmenší obléct, osprchovat (zkrátka full servis) je dost náročné.

Moc děkuji všem trenérkám -Kikině, Kamči a Verči, které dělaly co mohly, aby byly děti spokojené, aby se zlepšily, aby vše probíhalo jak má a nikomu se nic nestalo. Je málo lidí, kteří by byli ochotni absolvovat tak náročný týden, kdy na jedné straně jsou malinké dětičky, na druhé holky v pubertě :-D Dále děkuji paní Večerkové z České pojišťovny, která nám přispěla na pojištění dětí.

P

Fotky a videa najdete v galerii

 

Tábor proběhl za podpory města Zlína – Fond mládeže a tělovýchovy města Zlína

Tábor srpen 2015

 

Zpět