Tábor Prostřední Bečva 2016

Druhý srpnový týden uspořádal náš klub pro děti sportovní tábor v krásném prostředí Prostřední Bečvy. Děti měly nabitý program. Den začínal rozcvičkou, kde trenérky mimo jiné zařadily i hry.

Dopolední a odpolední program byl zaměřen na rozvoj kondice dětí, jezdilo se na kole, posilovalo se, nacvičovala se obratnost a sestavy. Nechybělo ani koupání v bazénu, který byl součástí areálu a využily jsme i dětské hřiště s trampolínou. Každý den se konala jedna velká soutěž (talent show, karneval, karaoke, hledání pokladu, velká šifrovací hra), další menší hry a klání mezi družstvy. Nesmím zapomenout také na diskotéky :-) Celý týden se konaly i jednotlivé disciplíny naší  sportovní olympiády, za kterou děti získaly medaile, diplomy a krásné ceny. Každý den byly pro holky připraveny vědomostní otázky, kdy vítězem byl ten, kdo měl největší počet správných odpovědí. Kreativita byla rozvíjena například ve výtvarné soutěži.  Za celý týden se rozdalo přes 100 diplomů a spousta cen. Nezapomněli jsme dohlížet a hodnotit pořádek v pokojích…

Bohužel nám počasí moc nepřálo, a tak jsme museli trávit více času v tělocvičně. I tak stihly nejstarší holky letos konečně zdolat Pustevny :-D Během dní, kdy nepršelo, najezdily více než 80 km na kole.

Moc děkuji všem trenérkám – Kikině, Market, Anet a Verči, které dělaly co mohly, aby byly děti spokojené, aby se zlepšily, aby vymyslely co nejhezčí závodní sestavy, aby vše probíhalo jak má a nikomu se nic nestalo. Je málo lidí, kteří by byli ochotni absolvovat tak náročný týden, kdy na jedné straně jsou malinké dětičky, na druhé holky v pubertě :-D Dále děkuji paní Večerkové z České pojišťovny, která nám přispěla na pojištění dětí.

P

Fotky a videa najdete v galerii

Tábor proběhl za podpory města Zlína – Fond mládeže a tělovýchovy města Zlína

Tábor Prostřední Bečva 2016
Zpět