Tábor Horní Bečva 2019

Začátek srpna jsme opět strávily v krásném prostředí Horní Bečvy.

Po příjezdu na tábor se děti pořádně rozehřály, protáhly a zopakovaly základní prvky. Po večeři jsme potom děti rozřadily do tří týmů, ve kterých během týdne soutěžily a sbíraly body do celkového hodnocení. Každý tým si vytvořil vlajku. K tomu jsme letos zavedly novinku – táborovou poštu. Každý účastník si vytvořil z ruličky svou vlastní schránku, do které mu ostatní mohli dávat vzkazy, příp. úkoly :-)

Téměř každé ráno začínalo rozcvičkou – desetiminutovým výklusem, rozcvičením/atletickou abecedou a hrou. Po snídani následoval tréninkový program, po obědě polední klid a opět tréninkový program. Letos se jezdilo hodně na kole, protože si to děti vyžádaly, což je fajn. Mohly jsme tak strávit spoustu času na čerstvém vzduchu a kolo je k aerobiku velmi vhodným doplňkem. Kdo nebyl na kole, trénoval v tělocvičně sestavy, případně posiloval venku. Do odpoledního programu byly zařazeny i hry ( bitva s vodními balonky, formule, stíhací závod, štafety, atd.) a disciplíny z naší táborové olympiády, která byla vyhodnocena ve čtvrtek v rámci karnevalu. Vítězové dostali medaile a ceny. Po večeři následoval vždy večerní program – pyžamová párty, na které jsme se učily společný táborový tanec, orientální noc, kdy jsme se učily sestavu orientálních břišních tanečnic, miss lesní víla a karneval. Ve čtvrtek nás čekal výlet autobusem do Trojanovic, kde jsme navštívily největší horské lanové centrum v ČR – Tarzánii. Byl to opravdu velký zážitek pro všechny.

Celý týden jsme si pochutnávaly na výborné tamní kuchyni, ráno pro nás byly připraveny bohaté snídaně formou „švédských stolů“. Počasí nám celkem vyšlo, nepršelo, ovšem na koupání to letos nebylo :-(

Samozřejmě nechybělo i bodování pokojů.

Dětem bylo rozdáno více než 200 diplomů a cen!

Děkuji rodičům, jenž nám napekli výborné buchty, paní Polanské za pomoc s diplomy a hlavně všem trenérkám za pečlivou přípravu před táborem a vzornou práci s dětmi na táboře, bylo to opravdu náročné, ale vše se krásně zvládlo, nikomu se nic nestalo, dle některých zpráv od rodičů a hlavně dopisů přímo od dětí, které jsme dostaly do našich schránek, byly děti nadšené – za takové zprávy všem moc děkujeme, je to nejhezčí odměna.

Všechny fotky i videa (včetně letošního sestřihu) najdete v naší galerii (videa- najedete na galerii a sjedete níž až k nadpisu videa a kliknete na příslušný obrázek)

Tábor proběhl za podpory města Zlína – Fond mládeže a tělovýchovy města Zlína

Tábor srpen 2019 Tábor srpen 2019
Zpět