Tábor 2018

Začátkem srpna uspořádal náš klub v Horní Bečvě pro děti sportovní tábor. Počasí nám vyšlo na jedničku! Nemuselo být sice tak velké horko, ale poradili jsme si :-).  

Děti měly během týdne velmi nabitý program. Den začínal rozcvičkou, kde trenérky mimo jiné zařadily i hry. Dopolední program byl zaměřen na nácvik sestav a jízdu na kole (letos opět s vyjížďkou na Pustevny). Odpolední program byl zaměřen na rozvoj kondice dětí a nechybělo koupání ve vodní nádrži. Po večeři následoval večerní program, jehož součástí byly hry, TALENT SHOW, karneval, stezka odvahy a jiné. Poté čtení pohádek těm nejmenším :-) Během celého týdne probíhala tradiční sportovní olympiáda a týmové hry. Samozřejmě také bodování pokojů a vědomostní soutěž, kdy každý den byly  pro děti připraveny otázky, na které mohly odpovídat a získat tak body a následně diplomy a ceny :-D

Bonusem pro děti byla návštěva solné jeskyně, kterou si moc užily.

Měli jsme výborné jídlo, snídaně formou švédských stolů!

Za celý týden se rozdalo se více než 150 diplomů a cen :-)

Tímto bych chtěla moc poděkovat trenérům (Anetce, Verči, Kikině, Hanči, Filipovi) za pečlivou přípravu před táborem a vzornou práci s dětmi na táboře, bylo to opravdu náročné, ale vše se krásně zvládlo, nikomu se nic nestalo, dle některých zpráv od rodičů byly děti nadšené – za takové zprávy všem moc děkujeme, je to nejhezčí odměna.

Moc také děkuji paní Valové, Šůstkové, Kokešové, které nám napekly buchty a holky tak měly každý den druhou večeři, dále paní Krystkové za melouny, které jsme využily jakou druhou večeři poslední den, paní Polanské za pomoc s diplomy a zkrátka všem , díky nimž opět proběhl skvělý tábor v nádherném prostředí.

Všechny fotky najdete v galerii

Tábor Horní Bečva srpen 2018

 

 

Zpět