Co jsme stihly za rok a půl…

Je to teprve rok a půl, kdy vznikl náš nový sportovní klub (po oddělení od jiného aerobického klubu). I přesto naše děti zažily spoustu dobrodružství a nejen ony, ale i já. Za tuto dobu jsme získaly spoustu nezapomenutelných zážitků.

Holky se zúčastnily několika závodů – v Kralupech nad Vltavou, Českých Budějovicích, Ostravě, Olomouci, Zlíně, Havířově, Lounech, Tlumačově a přivezly si několik medailí. Není to ale jen o závodění, ale je to také o výletech, společných akcích a hlavně o dobré partě. Za rok a půl jsme byly několikrát na bowlingu, v kině, na horolezecké stěně, na koních, strávily jsme víkend na lyžích a bobech ve Velkých Karlovicích, celkem dva týdny na soustředění v Prostřední Bečvě, kde děti zažily stezku odvahy, hledaly poklad, jezdily na kole, koupaly se v bazéně, měly karneval, havajskou noc, talent show, pěveckou soutěž, triatlon,…  Strávily noci u nás ve stanech, opékaly špekáčky. Navštívily jsme výstavu BODIES v Brně, prohlédly jsme si České Budějovice a částečně i Prahu a Louny. Cestovaly jsme luxusním vlakem, autobusem, mikrobusem i auty. Starší holky absolvovaly odborný trénink ve VITA SANĚ. Oslavily jsme Vánoce, narozeniny, den dětí zmrzlinou, holky vystupovaly na několika akcích jako Bambifest, Sporťáček, Na kole dětem, na filmovém festivalu, na zahradní slavnosti a mnoha dalších. Samozřejmě jsme nechyběly ani v prvomájovém průvodu, malé děti si užily skákací hrad. Některé děti se se mnou účastnily školení trenérů a závodníků, některé úspěšně prezentovaly náš klub na akci miss aerobik a v soutěžích jednotlivců.

Zažily jsme spolu spoustu srandy, někdy trošku starostí, ale přes všechno to byl pro mě úžasný rok a půl a jsem moc ráda, že je všechny mám :-)

Koláže
Zpět