Víkend na lyžích 2016

V termínu 11.-13. 3. jsme pro děti z našeho klubu, jejich sourozence, a také některé další děti uspořádaly „Víkend na lyžích“. V pátek jsme se všichni sešli na Kyčerce, kde na svahu proběhla lyžařská průprava a hry na lyžích. Večer následoval večerní program, který si děti pořádně užily :-)

V sobotu jsme děti rozdělily do čtyř družstev a předávaly jsme jim naše zkušenosti a učily je správně lyžovat. Po lyžování šly všechny děti bobovat na sjezdovku, což byl nejlepší program celého víkendu a na dětech bylo vidět, jak září štěstím :-) Večer jsme všichni společně opět zahráli hry a  šli jsme do postýlek :-) V neděli dopoledne jsme pro děti uspořádaly slalom, ve kterém ty nejlepší děti získávaly medaile a diplomy. V poledne jsme rozdaly další diplomy a odpoledne jsme všichni naposledy lyžovali. I přesto, že bylo málo sněhu, nalyžovali jsme toho opravdu moc. Sjezdovky byly téměř celé naše, a tak bylo lyžování velmi intenzivní.

Doufám, že za nás za všechny mohu říci, že jsme si víkend pořádně užili. Kolektiv byl super, velké děti pomáhaly menším, sníh byl, bobování proběhlo, musíme ocenit i výborní jídlo, a také skvělou péči o nás všechny majitelky chaty.

Bylo to prostě supééééééér
vaše instruktorky

P+K+V+B

Fotky budeme postupně přidávat do galerie, až budou kompletní, pošlu mail

Na pojištění nám opět přispěla paní Večerková z České pojišťovny, děkujeme .-)

Zpět