2x STŘÍBRO a 2x BRONZ z Loun

V termínu 18.-20.3. absolvovaly některé z našich závodnic první letošní závod v Lounech. Do Loun jsme vyrazily v pátek odpoledne autobusy a vlakem společnosti Student Agency.

Bohužel vlak z Olomouce do Prahy po cestě srazil srnečku, a tak jsme nabrali hodinové zpoždění při čekání na vyšetřovací orgány. I přesto, že jsme měly koupený návazný spoj do Loun, bylo nám řečeno, že autobus z Prahy do Loun na nás nepočká a že všechny páteční spoje do Loun jsou již vyprodány, tak se musíme dopravit jinak. Po dvaceti minutách telefonování se mi je však podařilo přesvědčit, aby na nás počkali. Po vystoupení z vlaku následoval sprint na metro a z metra, abychom autobus stihly. Holky si tak potrénovaly fyzičku i v pátek :-D Avšak po cestě metrem nám volali ze společnosti SA, že naše jízdenky již prodali. Po třech telefonátech na vedení se mi podařilo náš odjezd zařídit a odjely jsme přesně tím autobusem, který jsme měly rezervovaný, ikdyž se zpožděním. Přes všechny komplikace jsme v pořádku dorazily večer do Loun a ubytovaly jsme se ve velmi pěkném hotelu, kde si holky užívaly komfort apartmánů :-)

V sobotu probíhal první den závodu, kdy se našim holkám Vendulce a Míši podařilo vybojovat bronz v kategorii týmů. V sólech bohužel porota nebyla až tak spravedlivá, přesto obě holky postoupily ve velmi velké konkurenci do finále a zabojovaly i tam :-) (Míša 5.,Venda 9.)

Po odchodu z haly jsme se stavily na pizzu a poté si holky udělaly pohodičku na hotelu, odpočívaly a užívaly si kolektiv a klídeček :-D V 8 hodin zalehly do postýlek, aby byly na neděli pěkně vyspinkané :-)

V neděli brzy ráno jsme vyrazily do haly. Nejprve začala kategorie 8-10 let, kde jsme měly trošku smůlu, ale každá zkušenost je dobrá zkušenost :-) Kája si odvičila své první sólo, které se jí moc povedlo, Verunka odcvičila první sólo ve FISAF , které trošku pozapomněla, ale o to víc jí to nakopne a bude makat :-D Ve dvojici s Dorotkou holky postoupily do finále a vybojovaly 6.místo. V kategorii 11-13 let se do finále bohužel nedostala (ikdyž nepravedlivě) dvojice Páťa a Nelča, přesto si zaslouží velkou pochvalu, protože bojovaly a sestava se jim moc povedla. Všechny tyto holky odjížděly bez medaile, ale žádná z nich se nemá za co stydět, protže podaly perfektní výkony a konkurence je bohužel velká.

Po neúspěchu pokračovaly další úspěšné sestavy, Jolča získlala nádherné 2.místo v kategorii jednotlivců a k tomu přidala společně s Barčou bronz v kategorii týmů. Holky postupovaly do finále dokonce z druhého místa, ovšem po chybce ve finále skončily třetí. I tak je to skvělý výkon. O další medaile se postarala sestava fitness arobik ve složení Markétka, Monča, Leonka, Venda, Míša Jolča.

Po vyhlášení jsme se vydaly na cestu zpět opět autobusy společnosti SA, kde již vše probíhalo v pořádku a holky si tak mohly užít luxus autobusů, ve kterých měla každá z nich svůj vlastní tablet a mohla hrát hry, sledovat filmy, tv, poslouchat rádio,…. V Praze jsme se stavily za odměnu do Mc Donaldu, kde si holky pochutnaly na Happy Mealu :-D (Jako obvykle)

Všem holkám moc gratuluji, byly moooc šikovné a doufám, že si náš výlet užily, vypadaly šťastně :-)

Děkuji holkám, které se podílely na některých sestavách (Markétka V., Verča Ch., Aneta Š.), mamince Valové, která holky v neděli česala a malovala, a také všem rodičům za trpělivost a podporu dětí :-)

Závod je spolufinancován z prostředků Zlínského kraje, děkujeme.

P

Fotky najdete v galerii

 

Zpět