Tábor 2017

Třetí srpnový týden uspořádal náš klub v Horní Bečvě pro děti sportovní tábor. Počasí nám vyšlo na jedničku! Nebylo horko ani zima, nepršelo.  Měly jsme výborné jídlo, snídaně formou švédských stolů, kdy výběr byl opravdu pestrý!

Hned po příjezdu se děti protáhly a šly hledat poklad. Překvapením v pokladu byly tentokrát reflexní pásky nezbytné pro jízdu na kole a trička, která si holky následně ozdobily a rozdělily se tak na jednotlivé týmy, které mezi sebou v průběhu týdne soutěžily.

Děti měly během týdne velmi nabitý program. Den začínal rozcvičkou, kde trenérky mimo jiné zařadily i hry. 

Dopolední a odpolední program byl zaměřen na rozvoj kondice dětí, jezdilo se na kole, posilovalo se, nacvičovala se obratnost a sestavy, ale také se hrály týmové hry a nevynechaly jsme ani velkou šifrovací hru. Po večeři následoval večerní program, jehož součástí byly hry, TALENT SHOW, PINK PÁRTY, karneval, společný tanec….. Poté čtení pohádek těm nejmenším :-) Během celého týdne probíhala tradiční sportovní olympiáda, kdy děti plnily 9 disciplín. Samozřejmě nechybělo bodování pokojů a vědomostní soutěž, kdy každý den byly  pro děti připraveny otázky, na které mohly odpovídat a získat tak body a následně diplomy a ceny :-D

V pátek si ještě všechny děti zadováděly v bazénu.

Za celý týden starší holky najezdily více než  100km, rozdalo se více než 100 diplomů a cen :-)

Tímto bych chtěla moc poděkovat trenérkám (Anetce, Verči, Kikině, Hanči) za pečlivou přípravu před táborem a vzornou práci s dětmi na táboře, bylo to opravdu náročné, ale vše se krásně zvládlo, nikomu se nic nestalo, dle některých zpráv od rodičů byly děti nadšené – za takové zprávy všem moc děkujeme, je to nejhezčí odměna.

Moc také děkuji paní Valové a Šůstkové, které nám napekly buchty a holky tak měly každý den druhou večeři, dále paní Blahové za meloun, který jsme využily jakou druhou večeři poslední den, paní Polanské za pomoc s diplomy, paní Váverkové a Mazalové za některé sladkosti pro děti, dále všem rodičům, kteří nám pomohli s odvozem sportovních pomůcek, zejména panu Jelínkovi, a zkrátka všem , díky nimž opět proběhl skvělý tábor v nádherném prostředí.

Všechny fotky a videa najdete v galerii

 

Tábor proběhl za podpory města Zlína – Fond mládeže a tělovýchovy města Zlína

 

Tábor 2017 1.část - Horní Bečva Tábor 2017 2.část - Horní Bečva

 

 

 

Zpět