Soustředění Prostřední Bečva 3.-8.8.2014

První srpnový týden jsme měli možnost strávit s dětmi na soustředění v krásném prostředí Prostřední Bečvy. Ubytovaní jsme byli v pěkných nových srubech, k dispozici byl prostorný sál, bazén, hřiště , trampolína,… Celý týden se nám opravdu vydařil a děti si ze soustředění odvážely spoustu cen, diplomů, medailí, zážitků a také zkušeností.

Samozřejmě holky každý den trénovaly na nadcházející závody. Nacvičovaly v tělocvičně prvky a choreografie, běhaly, posilovaly a nechyběly ani výlety na kole, třeba na nedaleké Pustevny. Nejmladším holčičkám, které na kole téměř začínaly, jsme pomohli zvládnout základy jízdy. Ke konci týdne měly najeto více než 35 km. Navštívili jsme i muzeum v Rožnově pod Radhoštěm, kde jsme si s průvodcem prošli valašské dřevěné městečko. Přes týden probíhaly kromě tréninků také různé hry,  stezka odvahy, honba za pokladem, diskotéka, karneval, Superstar, Talentmanie, triatlon, sportovní olympiáda atd.Všichni jsme si celý týden pochutnávali na výborném jídle, které nám v hotelu Kyčera připravili.

Za trenérky, a doufám, že i za všechny děti, musím říct, že jsme si týden opravdu užili. Tímto bych chtěla poděkovat i paní Aleně Večerkové, která nám poskytla sponzorský dar na pojištění dětí a pojistila nás u České pojišťovny.  Těšíme se na příští rok!!!!!  :)

Fotogalerie ze soustředění zde

Videa ze soustředění zde

20140804_144545

 

 

Zpět