Soustředění Permoník

Letošní jubilejní 10. pobytové soustředění se neslo v duchu oslav.

V neděli jsme děti přivítali na welcome party i s welcome drinkem :-) Každé z dětí dostalo náramek, jež sloužil jako vstupenka na další párty – pondělní crazy párty s modní přehlídkou a soutěží o nejvíc crazy (nejbláznivější) kostým, úterní párty u bazénu s havajským drinkem, středeční karneval a čtvrteční gala večer.

Téměř každý den jsme jezdili na kole. Staší děti vystoupaly na Soláň, rozhlednu Miloňovou i Kohútku, ty mladší ujely každý den kolem 30 km. Za to patří všem velká pochvala. Když děti nebyly na kole, trénovaly sestavy v tělocvičně. Nevynechali jsme ani ranní rozcvičky, koupání v bazéně, týmové hry a olympiádu.

Ve středu nechyběl tradiční výšlap na Kohútku, odpoledne koupání a jízda na paddleboardech u Balatonu a triatlon.

Za celý týden bylo rozdáno více než 200 diplomů a cen (karneval, crazy kostým, soutěž družstev, nastoupané kilometry na kole, zvládnutí soustředění, triatlon, olympiáda, úklid pokojů – nejhezčí pokoj a největší nepořádek).

Celý týden jsme dřeli, ale kompenzovali jsme to spoustou her a zážitků, každodenním koupíním v bazénu a skvělou partou. Za odměnu každé z dětí obdrželo nové klubové sluneční brýle.

Děkujeme všem rodičům, kteří dodali pro děti svačinky a odměny (p. Daňková mlíčka a kapsičky, p. Polanská diplomy a džusy, p. Mikuličková pitíčka, p. Kokešová karabinky)

Fotky najdete v galerii

Zpět