Naše děti získaly zlato a stříbro v Trnavě

V sobotu 28.9.2013 se většina dětí z našeho klubu zúčastnila 3.kola poháru federací, tedy závod českých a slovenských závodnic, který probíhal v Trnavě na Slovensku.

Byl to  pro nás první a zároveň velmi brzký   závod letošního školního roku.  Dá se říct, že to byla taková zkouška před mezinárodním mistrovstvím ČR , které proběhne příští týden v Praze. Naše děti však potvrdily výbornou formu   již nyní . Tak výborné výkony, které naše závodnice předvedly , musíme přičíst hlavně srpnové letní přípravě. Děti se účastnily soustředění v nedalekých Vizovicích i soustředění ve Zlíně, pravidelně makaly třikrát až čtyřikrát týdně na trénincích. Avšak nezbývá mi než konstatovat – dřina se vyplatila. Nyní se většina z nich může pochlubit krásnými medailemi, které si v závodě zaslouženě vybojovaly.

Sobotní závod začal trošku chaoticky, když se ke všem v pátek večer dostala zpráva z Trnavy, že start začne o hodinu dříve. Ovšem nenechali jsme se odradit a všichni jsme  nakonec tuto nepříjemnou situaci zvládli. Spousta z nás vstávala kolem třetí , čtvrté hodiny ráno, což bylo velmi náročné. Ale i tak byli všichni připraveni bojovat a ukázat to nejlepší. Závod začal v sobotu ráno slavnostním nástupem. Dále následovala kategorie jednotlivců 7-8 let, zde jsme měly dvě zástupkyně, Markétku Juřicovou, která skončila na velmi pěkném  8. Místě a Nicolku Samohýlovou, která obsadila vynikající 2. místo. V kategorii pětic 9-11 skončily těsně pod stupněm vítězů Vendulka Vyoralová, Monča Juřicová, Nicol Samohýlová, Míša Kurtinová a Estreka Blahová, holky však budou v této kategorii ještě nějakou dobu závodit a jsou tak našimi mladšími nadějemi J Ale ani tyto holky neodjely ze závodu bez medaile. Odpoledne vybojovaly spolu s Markétkou Juřicovou, Jolčou Juříkovou, Betuškou Blahovou a Leonkou Chmelovou 1. místo v kategorií dance aerobik a svou choreografií a projevem nadchli celé obecenstvo J

.

Zlatou tečkou závodu bylo  seniorské trio ve složení Pája Fryštáková, Markétka Vítková a Julča Ondová, které tak svým výsledkem potvrdily svou nominaci na již zmíněné ME.

Obrovský dík patří všem rodičům, kteří i přes léto vozili děti na tréninky a podporovali je, kteří celý závod fandili a vytvořili tak skvělou atmosféru a kteří nám vždy vyjdou vstříc a snaží se nám  pomoct, bez nich by to nešlo. Dále chci poděkovat všem závodníkům, kteří bojovali nejen sami za sebe, ale i za náš klub a navzájem si fandili a povzbuzovali se. Jste skvělé a myslím, že můžu nejen za sebe, ale i za další trenérky konstatovat: „ JSME NA VÁS PYŠNÉ HOLKY NAŠE!!!!!!!! “ Udělaly jste nám obrovskou radost a ze závodů jsme odjížděly s obrovským úsměvem na tváři J

Zpět