Během víkendu naše holky vybojovaly 4x stříbro na MMČR

Dne 14.-16.3. proběhl ve Zlíně již 8th Czech Aerobic Open, mezinárodní závod v aerobiku, kterého se zúčastnilo více než 700 závodníků z dvanácti států(Bělorusko, Írán, Itálie, Litva, Maďarsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Turecko, Ukrajina a ČR).

Závod byl zároveň mezinárodním mistrovstvím ČR.
Tento závod byl pro naše závodníky prvním závodem letošního roku, spousta z nich přestupovala do vyšší věkové kategorie. Některé týmy poprvé cvičily své zcela nové sestavy a měly jsme i holčičky, pro které to byl úplně první závod vůbec. Přesto naše závodnice předvedly skvělé výkony a ze závodu jsme si přivezli celkem 4 stříbrné poháry.

Začněme tedy od našich nejmladších, kde v kategorii pětic druhé místo vybojovaly Vendulka Vyoralová, Nikča Samohýlová, Monča Juřicová, Esterka Blahová a Míša Kurtinová. Těmto závodnicím uteklo zlato o pouhých pět setin bodu. Holky přidaly druhé místo ještě v kategorii dance, kde cvičily společně s Leonkou Chmelovou, Markétkou Juřicovou a Jolčou Juříkovou. Nádherným výsledkem je i bramborová medaile v kategorii jednotlivců Vendulky Vyoralové a celkové 16. místo v konkurenci zahraničních států. Tato kategorie byla nejobsazenější kategorií celého závodu a startovalo v ní více než 80 děvčat. Další nepopulární bramborovou medaili získaly holky v triu ve složení Venda Vyoralová, Esterka Blahová a Míša Kurtinová.
V kategorii teamy si stříbrné medaile odváží domů trio Markétka Juřicová, Gabča Krejčová a Verča Jurásková a šestice ve složení Valerka Bublíková, Verča Valová, Paťa Valová, Verča Hořáková, Verča Jurásková a Gabča Krejčová.

Všem našim holkám moc gratulujeme a děkujeme nejen jim, ale také jejich rodičům, kteří nám při organizaci závodů nesmírně pomohli.

Zpět