5. Víkend na lyžích

Tento víkend jsme strávili již po páté v krásném prostředí Velkých Karlovic – jak jinak než na lyžích :-) A že se nám víkend opravdu vydařil! 

Krásně nám svítilo sluníčko, sněhové podmínky ideální. K tomu skvělí instruktoři, úžasné děti , výborné jídlo – co víc jsme si mohli přát!

V pátek proběhla pohybová průprava na lyžích ve formě her. Vzhledem k tomu, že se brzy stmívá, dalo by se toto označit i jako forma stezky odvahy :-D Poté jsme si dali večeři a zahráli seznamovací hry.

Sobotní ráno jsme začali rozcvičkou a tanečkem na sjezdovce. Poté  byly děti rozděleny do družstev dle zdatnosti, ve kterých se zdokonalovaly a učily lyžovat. Hned po lyžování jsme šli bobovat na sjezdovku, opět nechyběl taneček (samozřejmě včetně hudby) a jako bonus nám ještě závodnice předvedly přímo na sjezdovce své sestavy, což vzbudilo velký zájem všech kolemjdoucích. Následovala večeře a večerní hry.

V neděli děti pokračovaly ve zdokonalování se na sjezdovce. Proběhl tradiční slalom a ocenění nejen vítězů, ale i všech ostatních. Celý víkend byl super a doufáme, že si ho užili úplně všichni!!!!

Děkuji instruktorům, dětem, a také všem, kdo nám zaslali po víkendu krásné zprávy, což je pro nás ta největší odměna.

Fotky i videa najdete v galerii – postupně je tam přidáváme, dejte nám prosím čas :-)

Odkaz na společný tanec: https://www.facebook.com/skpkzlin/videos/528189364341064/

web 5. víkend na lyžích 2019
Zpět