O víkendu 29.-30.3. proběhlo v Brně 1.kolo Poháru federací, závod českých a slovenských závodnic. Naše závodnice opět předvedly svou vynikající formu, a tak se mohou pochlubit ziskem 4 medailí! Všem našim závodnicím a trenérům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.
Aktuality
• závod Poděbrady
• školné 2.pololetí
• Informace pro nové děti - v rozpisu tréninků
• Léto 2024 - soustředění, tréninky - termíny již v kalendáři
Přihlašovací systém na fyzio tréninky - klikněte zde
Nábor nových členů
Sponzoři a Dotace
• Obec Březová
• Město Vizovice
• ELKO EP s.r.o.
• COME VENDING s.r.o.
• XAN 89 s.r.o.
• REGAZ, s.r.o.
• INGO - PET
• Město Uherský Brod
• Obec Machová
• Obec Doubravy
• Teplárna Otrokovice
• Rodiče Polanští
• Intecormed s.r.o.
• Paní Vyoralová
• Rodiče Schmiedovi
• Rodiče Zelíkovi
• Rodiče Kokešovi
• Rodiče ...
• Rodiče Krystkovi
• Z - STYLE CZ a.s.
• Fagus a.s.
• Hamag spol. s r.o.
• Město Slušovice
• Nadační fond pro rozvoj a podporu Slušovic
• Hanka Holíková
• Parkhotel RICHMOND, Karlovy Vary
• QUICKDELI - čerstvá chlazená jídla, catering
• GREINER assistec
• MUDr. Radim Jünger, RAJUMEDI s.r.o.
• MADWINDS s.r.o.
• Pipelife Czech s.r.o.
• Continental Barum s.r.o.
• Statutární město Zlín
• Národní sportovní agentura
• Zlínský kraj
AVON
V případě zájmu o zboží firmy Avon mě neváhejte kontaktovat (pjungerova@seznam.cz). Katalogy jsou k dispozici.
BAZÁREK
http://pjungerova.rajce.idnes.cz/Bazarek
Nadcházející akce
-
11Srp16Srp
Soustředění/tábor Permoník
H …
-
19Srp23Srp
Příměstské soustředění/tábor
n …
-
26Srp06Zář
Tréninky závodníci
-
07Zář
Mladcovská Hoblovačka
V …
-
08Zář
ČMP Poděbrady
-
21Zář22Zář
2. a 3.VT Otrokovice
-
05Říj06Říj
1.VT Světlá nad Sázavou
-
11Říj13Říj
Louny 2. a 3. VT + ČMP
-
19Říj20Říj
MČR Brno 1.VT + 2.VT+ 3.VT kat 8-10 let
-
02Lis03Lis
2. a 3.VT České Budějovice
-
09Lis10Lis
ČMP finále Kladno
-
16Lis17Lis
1. VT Kladno
-
10Led12Led
Víkend na lyžích
C …
-
22Bře23Bře
Kladno 1.vt
-
29Bře30Bře
Brno 2. a 3.VT
-
12Dub13Dub
Louny 1.VT
-
26Dub27Dub
Jindřichův Hradec 2. a 3.VT
-
03Kvě04Kvě
České Budějovice 1.vt
-
10Kvě11Kvě
Dubňany 2. a 3.VT
-
17Kvě18Kvě
Otrokovice 1.VT
-
24Kvě25Kvě
2. a 3.vt Praha
-
20Zář21Zář
Plzeň 2. a 3.vt
-
27Zář28Zář
1.vt Brno
-
11Říj12Říj
MČR Kladno
-
18Říj19Říj
2. a 3.Vt Otrokovice
-
08Lis09Lis
1.-3.vz Železný Brod