Závodníci

Sofinka Barošová
 

Bláhová Terezka
 

3. místo MČR 2015 Liberec  NG IW
4. místo Czech AEROBIC CHAMPIONSHIP OPEN 2015  NG IW
1.místo MČR 2015 Liberec ND TEAM GR
1. místo MČR 2015 Liberec NG TR
1. místo 9TH CZECH AEROBIC OPEN 2015 Zlín ND TEAM GR
8.místo 4. kolo poháru federací Praha 2015 NG IW
1. místo 4. kolo poháru federací Praha 2015 ND TEAM GR
2.místo 4. kolo poháru federací Praha 2015 ND TEAM TR
3. místo 1. kolo poháru federací Liberec 2016 ND GR

8.místo AT Otrokovice 2018

5.místo mia festival Otrokovice 2018

11.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

9.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Bláhová Verča
 

1.místo MČR 2015 Liberec ND TEAM GR
1. místo MČR 2015 Liberec NG TR
1. místo 9TH CZECH AEROBIC OPEN 2015 Zlín ND TEAM GR
7.místo 4. kolo poháru federací Praha 2015 NG IW
1. místo 4. kolo poháru federací Praha 2015 ND TEAM GR
2.místo 4. kolo poháru federací Praha 2015 ND TEAM TR
3. místo 1. kolo poháru federací Liberec 2016 ND GR

8.místo AT Otrokovice 2018

5.místo mia festival Otrokovice 2018

11.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

9.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Markétka Bruštíková
 

Deniska Březinová
 

8.místo AT Otrokovice 2018

5.místo mia festival Otrokovice 2018

11.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

9.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Evička Čamborová
 

Nelča Drobná
 

Amálka Hegmonová
 

Anetka Hoke
 

Verča Hoke
 

Natálka Chaloupková
 

Leonka Chmelová
 

2.místo Czech aerobic open 2011 team gr

2.místo 1.kolo PF 2011 team gr

3.místo MČR Liberec team gr 2011

2.místo 4. kolo PF 2011 team gr

3.místo  Czech aerobic open 2012 - MČRteam tr

2.místo Czech aerobic open 2012- MČR team gr

2.místo 1.kolo PF 2012 team gr

2. místo Světový pohár Liberec 2012 team gr

3. místo Světový pohár Liberec 2012 team tr

2.místo 3.kolo PF 2012 team gr

1.místo 1.kolo PF  2013 team gr

1.místo 3.kolo PF 2013 dance

2. místo MČR 2013 Praha dance

2.míso Prague open aerobic 2013 dance

 

1.místo MČR Praha 2013 team gr

3.místo 4.kolo PF 2013 dance

6.místo VÁNOČNÍ ZVONEK master class 2013

finále master class děti fitness 2013

2. místo MČR Zlín 2014 dance

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO dance

4.místo 1.kolo PF 2014 BRNO tr

2.místo MsM Kralupy nad Vltavou 2014 TEAM

2.místo MsM Havířov 2015 TEAM

3.místo Louny 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2. místo České Budějovie 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2.místo aerobik fisaf Louny 2016 fitness

2.místo aerobik fisaf Brno 2016 fitness

4.místo mia festival group 2016

2.místo mia festival group 2016

2.místo mia festival trio 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

3. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

2. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

1.místo FISAF Zlín fitness 2016

5.místo FISAF Zlín dvojice 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

3.místo AEROBIC TOUR Uherský ostroh 2016

2. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 Havajanky

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

1.místo FISAF Praha 2016 fitness

1. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

2. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

3.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

2.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

4. místo FISAF Louny 2017

1.místo mia festival Otrokovice 2018

3.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

2.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

2.místa finále AT Olomouc 2018

Adélka Jahodová
 

Anička Jelínková
 

Agátka Juráňová
 

Markétka Juřicová
 

3.místo Czech aerobic open 2012- MČR team gr

3.místo 1.kolo PF 2012 team gr

1.místo 1.kolo PF  2013 team gr

1.místo 3.kolo PF 2013 dance

2. místo MČR 2013 Praha dance

3.místo MsM Havířov 2015 TEAM

 

2.míso Prague open aerobic 2013 dance

 

1.místo MČR Praha 2013 team gr

3.místo 4.kolo PF 2013 dance

3.místo finále PF gr

5.místo 4.kolo PF 2013 trio

5.místo 4.kolo PF 2013 gr

 

3.místo VÁNOČNÍ ZVONEK master class 2013

3.místo 4.kolo PF 2013 dance

finále  VÁNOČNÍ ZVONEK master class 2013

2. místo MČR Zlín 2014 dance

2.místo MČR Zlín 2014 TEAM TR

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO dance

3.místo MsM Kralupy nad Vltavou 2014 TEAM

2.místo MsM Olomouc 2015 TEAM

3.místo Louny 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2. místo České Budějovie 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

finále VÁNOČNÍ ZVONEK 2015

2.místo aerobik fisaf Louny 2016 fitness

2.místo aerobik fisaf Brno 2016 fitness

4.místo mia festival group 2016

2.místo mia festival group 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

3. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

2. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

1.místo FISAF Zlín fitness 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

3.místo AEROBIC TOUR Uherský ostroh 2016

2. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 Havajanky

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

1.místo FISAF Praha 2016 fitness

1. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

FINÁLE VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

2. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

3.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

2.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

4. místo FISAF Louny 2017

1.místo mia festival Otrokovice 2018

3.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

2.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

2.místa finále AT Olomouc 2018

Monča Juřicová
 

2.místo Czech aerobic open 2011 team gr

2.místo 1.kolo PF 2011 team gr

3.místo MČR Liberec team gr 2011

2.místo 4. kolo PF 2011 team gr

1.místo  Czech aerobic open 2012 - MČRteam tr

2.místo Czech aerobic open 2012- MČR team gr

2.místo 1. kolo PF 2012 team tr

2.místo 1.kolo PF 2012 team gr

2. místo Světový pohár Liberec 2012 team gr

2.místo 3.kolo PF 2012 team gr

1.místo 3.kolo PF 2013 dance

2. místo MČR 2013 Praha dance

 

2.míso Prague open aerobic 2013 dance

3.místo 4.kolo PF 2013 dance

3.místo finále PF gr

5.místo 4.kolo PF 2013 gr

2. místo MČR Zlín 2014 dance

2.místo MČR Zlín 2014 gr

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO dance

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO gr

4.místo 1.kolo PF 2014 BRNO tr

2.místo MsM Kralupy nad Vltavou 2014 TEAM

3.místo Louny 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2. místo České Budějovie 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2.místo aerobik fisaf Louny 2016 fitness

2.místo aerobik fisaf Brno 2016 fitness

2.místo mia festival group 2016

2.místo mia festival trio 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

3. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

2. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

1.místo FISAF Zlín fitness 2016

5.místo FISAF Zlín dvojice 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

3.místo AEROBIC TOUR Uherský ostroh 2016

2. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

1.místo FISAF Praha 2016 fitness

1. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

2. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

3.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

2.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

4. místo FISAF Louny 2017

1.místo mia festival Otrokovice 2018

3.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

2.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

2.místa finále AT Olomouc 2018

Jolča Juříková
 

2.místo Czech aerobic open 2011 team gr

2.místo 1.kolo PF 2011 team gr

2.místo 4. kolo PF 2011 team gr

3.místo  Czech aerobic open 2012 - MČRteam tr

2.místo Czech aerobic open 2012- MČR team gr

2.místo 1.kolo PF 2012 team gr

2. místo Světový pohár Liberec 2012 team gr

3. místo Světový pohár Liberec 2012 team gr

2.místo 3.kolo PF 2012 team gr

1.místo 1.kolo PF  2013 team gr

1.místo 3.kolo PF 2013 dance

2. místo MČR 2013 Praha dance

2.míso Prague open aerobic 2013 dance

 

1.místo MČR Praha 2013 team gr

3.místo 4.kolo PF 2013 dance

2. místo MČR Zlín 2014 dance

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO dance

4.místo 1.kolo PF 2014 BRNO tr

3.místo MsM Kralupy nad Vltavou 2014 TEAM

3.místo Louny 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2. místo České Budějovie 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

finále VÁNOČNÍ ZVONEK 2015

2.místo aerobik fisaf Louny 2016 fitness

2.místo aerobik fisaf Louny 2016 sólo

3.místo aerobik fisaf Louny 2016 dvojice

2.místo aerobik fisaf Brno 2016 fitness

3.místo aerobik fisaf Brno 2016 sólo

4.místo mia festival group 2016

2.místo mia festival group 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

2. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

1.místo FISAF Zlín fitness 2016

4.místo FISAF Zlín sólo 2016

4.místo FISAF Zlín dvojice 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

2. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 Havajanky

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

1.místo FISAF Praha 2016 fitness

1. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

Emička Jüngerová
 

3.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

4.místo Aerobic tour Otrokovice 2017

2.místo Aerobic tour UH 2017

3.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

2.místo FISAF Praha 2017

8.místo AT Otrokovice 2018

5.místo mia festival Otrokovice 2018

11.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

9.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

 

Judita Knotková
 

Lucka Knotková
 

finále VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

Kája Kokešová
 

2.místo MsM Olomouc 2015 TEAM

3.místo MsM Olomouc 2015 TRIO

3.místo MsM Havířov 2015 TEAM

4.místo mia festival group 2016

4.místo mia festival dvojice 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016 malošci

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016 havajanky

3. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

3.místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

4. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 Havajanky

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

3. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

3.místo master class Tlumačov 2016

2.místo master class Hodonín2016

3.místo master class Otrokovice 2016

FINÁLE VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

2.místo master class Uherský Ostroh 2016

2.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

1. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

2.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

1.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

5. místo FISAF Louny 2017

MISS SYMPATIE VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

3.místo AT Otrokovice 2018

1.místo mia festival Otrokovice 2018

4.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

3.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

 

Alička Krejčí
 

3.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

2.místo Aerobic tour UH 2017

5.místo Aerobic tour 2017

1.místo Mia festival 2017

3.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

2.místo FISAF Praha 2017

2.místo aerobic tour jednotlivci Tlumačov - 2017

3.místo AT Otrokovice 2018

1.místo mia festival Otrokovice 2018

4.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

3.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Zuzča Križková
 

Johanka Kubečková
 

8.místo AT Otrokovice 2018

5.místo mia festival Otrokovice 2018

11.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

9.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Klárka Kučerová
 

Janička Krystková
 

5. místo FISAF Louny 2017

finále VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

4.místo AT Otrokovice 2018

3.místo mia festival Otrokovice 2018

6.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

5.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místa finále AT Olomouc 2018

Barča Kudláčová
 

8.místo AT Otrokovice 2018

5.místo mia festival Otrokovice 2018

11.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

9.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Míša Kurtinová
 

5.místo Vánoční Zvonek master class- soutež základních škol

3.místo Czech aerobic open 2012- MČR team gr

3.místo 1.kolo PF 2012 team gr

1.místo FISAF Zlín fitness 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

2. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

 

2.místo 3.kolo PF 2012 team gr

3.místo 4.kolo PF 2013 dance

3.místo finále PF gr

5.místo 4.kolo PF 2013 trio

5.místo 4.kolo PF 2013 gr

2. místo MČR Zlín 2014 dance

2.místo MČR Zlín 2014 gr

 

4.místo MČR Zlín 2014 tr

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO dance

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO gr

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO tr

2.místo MsM Kralupy nad Vltavou 2014 TEAM

4. místo Ostrava 2015 FISAF TRIO

2. místo Ostrava 2015 FISAF IW

4.místo MsM Olomouc 2015 DVOJICE

2. místo Zlín 2015 FISAF TRIO

2. místo Zlín 2015 FISAF IW

5.místo Louny 2015 FISAF TRIO

5.místo Louny 2015 FISAF IW

3.místo Louny 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2. místo České Budějovie 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2. místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2015

3.místo aerobik fisaf Louny 2016 (II.VT)

5.místo aerobik fisaf Louny 2016 (II.VT sólo))

2.místo aerobik fisaf Louny 2016 fitness

2.místo aerobik fisaf Brno 2016 fitness

4.místo aerobik fisaf Brno 2016 (II.VT sólo)

2.místo mia festival group 2016

2.místo mia festival dvojice 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

2. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 dvojice

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

1.místo FISAF Praha 2016 fitness

1. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

5.místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

3.místo FISAF Kladno I.VT 2017 (trio)

2.místo Nominační závod na ME Louny FISAF 2017 (trio)

3.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

4. místo Nominačná závod na ME Ostrava FISAF 2017 (trio)
2.místo Nominační závod na MS Brno FISAF 2017 (trio)

1.místo Mistrovství Evropy Karlovy Vary 2017 (trio)

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

2.místo FISAF Praha 2017 trio

4. místo FISAF Louny 2017

2.místo MČR 2017 (trio)

3.místo MS Holandsko

5.místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

1.místo mia festival Otrokovice 2018

3.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

2.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

2.místo finále AT Olomouc 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Deniska Lakomá
 

3. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

FINÁLE VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

2.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

1. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

2.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

1.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

5. místo FISAF Louny 2017

4.místo AT Otrokovice 2018

3.místo mia festival Otrokovice 2018

6.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

5.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místa finále AT Olomouc 2018

Natálka Marušáková
 

Barča Měřilová
 

finále aerobic tour jednotlivci Tlumačov - 2017

Emča Navrátilová
 

Nelča Nevařilová
 

2.místo MsM Olomouc 2015 TEAM

3.místo MsM Havířov 2015 TEAM

2.místo master class Tlumačov 2015

2. místo master class Prostějov 2015

1. místo master class Otrokovice 2015

4. místo master class Veselí nad Moravou 2015

2. místo master class Uherský Ostroh 2015

4.místo aerobik fisaf Brno 2016 dvojice

4.místo mia festival group 2016

4.místo mia festival dvojice 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016 havajanky

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016 maloši

3. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

4.místo FISAF Zlín dvojice 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

4. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 Havajanky

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

3.místo FISAF Praha 2016 dvojice

4. místo FISAF Ostrava 2016 (trio)

3. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

2. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)
2.místo master class Tlumačov 2016

2.místo master class Otrokovice 2016

FINÁLE VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

3.místo master class Uherský Ostroh 2016

2.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

2.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

1.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

5. místo FISAF Louny 2017

4.místo aerobic tour jednotlivci Tlumačov - 2017

3.místo AT Otrokovice 2018

1.místo mia festival Otrokovice 2018

4.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

3.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Zuzka Ondová
 

.

.

.

Minimiss aerobik 2012

Miss aerobi kadet 2015

1. místo master class Tlumačov 2015

2. místo master class Hodonín 2015

2. místo master class Otrokovice2015

2. místo master class Veselí nad Moravou 2015

2. místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2015

1.místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

Adélka Patáková
 

Domča Pešková
 

Natálka Podešvová
 

Kája Polanská
 

Kačka Polanská
 

4.místo mia festival group 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

2. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

2.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

1. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

2.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

1.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

5. místo FISAF Louny 2017

3.místo AT Otrokovice 2018

1.místo mia festival Otrokovice 2018

4.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

3.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

 

 

Eliška Polínková
 

Simča Procházková
 

Eliška Rašková
 

Gita Smilková
 

Lada Smilková
 

Natálka Sukopová
 

Eliška Šenkeříková
 

Nikolka Šenkeříková
 

Tamča Šůstková
 

3.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

4.místo Aerobic tour Otrokovice 2017

5.místo Aerobic tour 2017

1.místo Mia festival 2017

3.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017

2.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

2.místo FISAF Praha 2017

3.místo aerobic tour jednotlivci Tlumačov - 2017

3.místo AT Otrokovice 2018

1.místo mia festival Otrokovice 2018

4.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

3.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Bětuška Tupá
 

4.místo aerobik fisaf Brno 2016 dvojice

4.místo mia festival gorup 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

4.místo FISAF Zlín 2016 dvojice

1.místo AEROBIC TOUR 2016 Uherský Ostroh

3.místo FISAF Praha 2016 dvojice

4. místo FISAF Ostrava 2016 (trio)

2. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

FINÁLE VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

3.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

4.místo Aerobic tour Otrokovice 2017

2.místo Aerobic tour UH 2017

5.místo Aerobic tour 2017

1.místo Mia festival 2017

3.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

2.místo FISAF Praha 2017

3.místo AT Otrokovice 2018

1.místo mia festival Otrokovice 2018

4.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

3.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

 

Helča Tupá
 

Zuzča Uhrová
 

Paťa Valová
 

2.místo MČR Zlín 2014 TEAM gr

2.místo 1.kolo PF 2014 BRNO TEAM GR

3.místo MsM Kralupy nad Vltavou 2014 TEAM

2.místo MsM Havířov 2015 TEAM

7.místo aerobik fisaf Louny 2016 dvojice

4.místo mia festival group 2016

3.místo mia festival dvojice 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

3. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

4. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 Havajanky

FINÁLE VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

 

 

Verča Valová
 

2.místo MČR Zlín 2014 TEAM gr

2.místo 1.kolo PF 2014 BRNO TEAM GR

2.místo MsM Olomouc 2015 TEAM

3.místo MsM Olomouc 2015 TRIO

3.místo MsM Havířov 2015 TEAM

3.místo MsM Havířov 2015 Dvojice

1. místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2015

6.místo aerobik fisaf Louny 2016

4.místo mia festival gorup 2016

1.místo mia festival dvojice

3. místo AEROBIC TOUR Uherské Hradiště 2016

3. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

3. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

4. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 Havajanky

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 dvojice

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

4. místo FISAF Ostrava 2016 (trio)

3. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

4.místo master class Hodonín PROFI 2016

5.místo master class Otrokovice PROFI 2016

1.místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2016

2.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

1. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

2.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

1.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017 (havajanky)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017 (trolíci)

5. místo FISAF Louny 2017

5.místo aerobic tour jednotlivci Tlumačov - 2017

4.místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

7.místo FISAF Praha dvojice 2018

4.místo AT Otrokovice 2018

3.místo mia festival Otrokovice 2018

1.místo mia festival Otrokovice 2018

1.místo mia festival dvojice 2018

4.místo FISAF Praha dvojice 2018

6.místo FISAF Praha 2018

4.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

2.místo AT Hodonín 2018

5.místo FISAF Louny 2018

3.místo FISAF Louny 2018

6.místo FISAF Praha dvojice 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

2.místo finála MIA FESTIVAL dvojice 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Viktorka Váverková
 

2. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

4.místo Aerobic tour Otrokovice 2017

2.místo Aerobic tour UH 2017

5.místo Aerobic tour 2017

1.místo Mia festival 2017
2. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Praha 2017

8.místo AT Otrokovice 2018

5.místo mia festival Otrokovice 2018

11.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

9.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Lucka Vlčková
 

Míša Vlčková
 

Venda Vyoralová
 

2.místo 1.kolo PF 2011 team gr

3.místo MČR Liberec team gr 2011

2.místo 4. kolo PF 2011 team gr

1.místo  Czech aerobic open 2012 - MČRteam tr

2.místo Czech aerobic open 2012- MČR team gr

2.místo 1. kolo PF 2012 team tr

2.místo 1.kolo PF 2012 team gr

2. místo Světový pohár Liberec 2012 team gr

2.místo 3.kolo PF 2012 team gr

1.místo 3.kolo PF 2013 dance

2. místo MČR 2013 Praha dance

 

2.místo Prague open aerobic 2013 dance

3.místo 4.kolo PF 2013 dance

3.místo finále PF gr

5.místo 4.kolo PF 2013 trio

5.místo 4.kolo PF 2013 gr

 

4.místo VÁNOČNÍ ZVONEK master class 2013

finále master class děti fitness 2013

16. místo 8th Czech aerobic open Zlín 2014

2. místo MČR Zlín 2014 dance

2.místo MČR Zlín 2014 gr

 

4.místo MČR Zlín 2014 tr

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO dance

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO gr

 

3.místo 1.kolo PF 2014 BRNO tr

4.místo 1.kolo PF 2014 BRNO IW

2.místo MsM Kralupy nad Vltavou 2014 TEAM

2.místo VÁNOČNÍ ZVONEK master class 2014

4. místo Ostrava 2015 FISAF TRIO

4.místo MsM Olomouc 2015 DVOJICE

2. místo Zlín 2015 FISAF TRIO

5.místo Louny 2015 FISAF TRIO

3.místo Louny 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

2. místo České Budějovie 2015 FISAF AEROBIK FITNESS

1.místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2015

3.místo aerobik fisaf Louny 2016 (II.VT)

2.místo aerobik fisaf Louny 2016 fitness

2. místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2016

1.místo FISAF Zlín fitness 2016

1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2016

2. místo AEROBIC TOUR Zlín finále 2016

3.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 dvojice

1.místo finále Mia festival Praha - Lucerna 29.5.2016 group

1.místo FISAF Praha 2016 fitness

1. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

3.místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2016 + miss sympatie

2. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

3.místo FISAF Praha 2017 (fitness)

2.místo AEROBIC TOUR Bystřice pod Hostýnem 2017
1. místo AEROBIC TOUR Uherský Ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

4. místo FISAF Louny 2017

3.místo VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

1.místo mia festival Otrokovice 2018

3.místo FISAF Praha 2018

2.místo AT Hodonín 2018

2.místo FISAF Louny 2018

3.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

2.místo finále AT Olomouc 2018

1.místo finále AT Olomouc 2018

Adélka Zahradníková
 

4.místo AT Otrokovice 2018

3.místo mia festival Otrokovice 2018

6.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

5.místo FISAF Louny 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

1.místa finále AT Olomouc 2018

Terezka Zmeškalová
 

Nikča Žůrková
 

3. místo FISAF Ostrava 2016 (fitness)

7.místo FISAF Otrokovice 2017 (sólo)

2.místo FISAF Otrokovice 2017 (fitness)

1. místo AEROBIC TOUR Otrokovice 2017

2.místo FISAF Praha 2017 (fitness)
2. místo AEROBIC TOUR Uherský ostroh 2017

2.místo FISAF Brno 2017 (fitness)

1.místo FINÁLE AEROBIC TOUR Olomouc 2017

5. místo FISAF Louny 2017

finále VÁNOČNÍ ZVONEK 2017

7.místo FISAF Praha dvojice 2018

4.místo AT Otrokovice 2018

3.místo mia festival Otrokovice 2018

1.místo mia festival dvojice 2018

4.místo FISAF Praha dvojice 2018

6.místo FISAF Praha 2018

6.místo AT Hodonín 2018

5.místo FISAF Louny 2018

6.místo FISAF Praha dvojice 2018

1.místo AT Uherský Ostroh 2018

2.místo finála MIA FESTIVAL dvojice 2018

1.místa finále AT Olomouc 2018

Míša Fojtů
 

Pája Fryštáková
 

Julča Ondová
 

Andrejka Sýkorová
 

Kamča Sýkorová
 

Markétka Vítková