Louny – 7x na stupních vítězů

O víkendu 10.- 11. 10. 2020 se některé z našich závodnic účastnily, a to velmi úspěšně, závodu FISAF až v dalekých Lounech.

 Cesta byla dlouhá, trvala více než 5 hodin, a bylo potřeba využít vlak, metro i autobus. I přesto jsme si ji jako vždy velmi užily. V autobuse společnosti regiojet měla každá z holčiček k dispozici vlastní obrazovku, kde si pouštěla vybranou pohádku, a k tomu si vychutnávala horkou čokoládu, která je v těchto autobusech nabízena. Hned na úvod dostaly všechny závodnice od trenérek za vynikající reprezentaci klubu na předešlých závodech v Pardubicích krásně vyšité klubové roušky.

Většina holčiček strávila noc v princeznovském hotelu,  kde je ráno čekala snídaně formou švédských stolů, a tak se holky měly skutečně jako v pohádce.  Druhá část dětí závodila brzy ráno, proto byla ubytována v penzionu blízko haly, který byl nově zrekonstruovaný, a také velmi pěkný.

Závody byly z důvodu vládních opatření bez diváků. V hale mohly být přítomny pouze závodnice, jejichž kategorie zrovna běžela, proto bylo nutné, aby jedna trenérka zůstala v hale a druhá vodila děti postupně z hotelu vzdáleného 1,5 km do haly a zpět. Bylo to tedy nejen organizačně, ale i fyzicky velmi náročné. Vše jsme ale zvládly a dokonce si z Loun přivezly 7 sad medailí!!!! (4x zlato, 2x stříbro, 1x bronz). Po úspěšném závodě děti čekala odměna v podobě mc donaldu a hurá na dlouhou cestu zpět  :-)

Výsledky

1.místo juniorky (Venda, Monča, Market, Áďá, Kačka)

1. místo duo 11-13 let  Jáňa, Verča

1. místo děti 8-10 let (Filmy) – Domča, Barča, Barča, Verča, laduška, Gituška, Emča

1. místo děti 6-7 let (Motýlci) – Eliška, Nikolka, Terezka, Nelly, Natka

2. místo duo 6-7 let Nelly, Natka

2. místo trio 11-13 let Barča, Johča, Vikča

3. místo sólo Barča M.

10. místo duo Emča Verča

10. místo kadetky (Freddie) – Tamča, Bětuška, Nelča, Kačka, Johča, Kája, Vikča

20.místo sólo 11-13 let Kája

Všem holčičkám moooc gratulujeme, byly nesmírně šikovné a udělaly nám obrovskou radost!

Fotky najdete v galerii.

 

Závod FISAF Louny 10.-11.10.2020 IMG_20201011_155720
Zpět